Hockey Bunnies

Trenéři

ÚVOD / Trenéři

Čeští trenéři

Daniel Malinovský

Daniel je hlavním trenérem hokejového klubu HC VAL DI FIEMME (IT), HOCKEY BUNNIES (CZ) a DM SKILLS HOCKEY SCHOOL (EU) se specializací na bruslení, stickhandling a individuální SKILLS COACH činnosti jednotlivce. Jeho zkušenosti s tréninkem útočníků a obránců čítají 17letou praxi u dětí a mládeže.
Daniel je držitelem licence Hockey Canada Powerskating and stickhandling by SEAN SKINNER. Své zkušenosti postupně získával v České republice, Kanadě, Finsku, Švýcarsku a Itálii. Zajímá se o sportovní psychologii a SPORTHACKING COACHING, kde spolupracuje s Mariánem Jelínkem.
Je bývalým profesionálním hráčem týmu HC VERVA Litvínov, HC Most a Quebeck Remparts (QMHL) Kanada. Daniel patří mezi bývalé hráče české reprezentace U16, U17, U18, U19, U20.

Více informací o Danielovi naleznete na: www.danielmalinovsky.cz

Ondřej Smrž

Ondřej Smrž je český top skills trenér, který se věnuje specializovanému tréninku bruslení od roku 2007. Své profesní znalosti získával nejen v České republice, ale také v Severní Americe. Spolupracoval s extraligovými kluby a hráči. Na NHL připravoval například Jakuba Kindla nebo Dominika Simona. V současné době spolupracuje s Hockey Bunnies a spoustou špičkových hráčů po celé Evropě. Jako specialista na bruslení, techniku, powerskating a agility si brzy vybudoval renomé po České republice i Slovensku. Nyní své zkušenosti předává dětem na našich HB kempech v Itálii.

„Za Ondru jsme nesmírně vděční a věřím, že společně děti posuneme v jejich kariérách.
Ondřej je jedním z nejlepších skills coachů, které znám a které jsem viděl pracovat. Propracovanost techniky bruslení a učení je fantastická. Vítej Ondro v HB, říká Jiří Irlbek, prezident společnosti.

Více informací o Ondřejovi naleznete na: www.shockey.cz

Lukáš Endál

Lukáš je český hokejový trenér a stále aktivní profesionální hráč HC DYNAMO PARDUBICE B se specializací na techniku střelby a zakončení. Skvělé rozfázování jednotlivých střel hráče dělá z Lukáše odborníka na dobře známou problematiku. Lukáš chce, aby hráči měli střelu rychlejší, pohotovější a s výborným technickým provedením. Neklade důraz však pouze na střelbu, ale i na veškerou práci s hokejkou. U střelby se zaměřuje na střelu švihem, která je nejefektivnější a nejpřesnější. Dále na střelu ze souhlasné a nesouhlasné nohy a z obou, tak aby hráč uměl v každé pozici vystřelit z jakékoli nohy, na střelu z voleje (one – timer), kterou je důležité umět využít například v přesilové hře ve slotu nebo při různých herních přečísleních.

„Jsme nesmírně rádi, že máme takového skills specialistu na techniku střelby v našich řadách a že nově spolupracuje s HB,“ dodává prezident společnosti Jiří Irlbek.

Více informací o Lukášovi naleznete na: www.eliteprospects.com

Martin Veselý

Martin je český hokejový trenér mládeže působící v klubu HC SMÍCHOV v České republice. Jde o vynikajícího bývalého profesionálního hráče, který působil nejen u nás, ale i v evropských soutěžích (hlavně ve Francii). Jako trenér se zaměřuje na techniku bruslení, techniku hole, přihrávku a správné provedení střelby.

„Martin je výborným trenérem také na off-ice přípravu, kterou společně s dalšími trenéry povede jako hlavní trenér. Věřím, že Martin Veselý společně s Lukášem Endálem budou skvělý tým pro hráče na našem kempu. Jsme nesmírně rádi, že Martin bude jedním z trenérů na našich kempech DM HOCKEY SKILLS WEEKS a HB – ITALY 2023,“ říká Jiří Irlbek, prezident Hockey Bunnies.

Více informací o Martinovi naleznete: www.eliteprospects.com 

Italští trenéři

Andrea Galeazzi

Anedrea je italský trenér mládeže s 15letou zkušeností v mládežnických hokejových klubech v Itálii. Dříve působil jako trenér HC VAL DI FIEMME A HC FASSA, nyní trénuje tým BOLZANO FOXES ACADEMY. Vyniká zejména jako trenér pro mladší hráče v oblasti skills. Pracoval také jako asistent trenéra u italských národních týmů U15, U16 a U18. Andrea je hlavním video coachem na našich kempech v Itálii.

„Jsme velmi rádi, že Andrea povede naše hráče na HB a DM HOCKEY SKILLS WEEKS – ITALY 2023,“ dodává ke spolupráci Jiří Irlbek, prezident HC.

Více informací o Andreovi naleznete na: www.eliteprospects.com 

Luca Feliceti

Luca je italský trenér s 10letou zkušeností v mládežnických hokejových klubech v Itálii. V minulosti byl profesionálním hráčem a několikanásobným reprezentantem Itálie na světových šampionátech. Nyní pracuje v týmu BOLZANO FOXES ACADEMY. Je velmi dobrým trenérem pro všechny hráče, jeho specializací jsou skills dovednosti, střelba a bruslení.

„Luca je velmi pozitivní trenér, který na své profesi neustále pracuje. Byl skvělým hráčem a nyní je úžasným trenérem, který se neustále zlepšuje. Jsme velmi rádi, že Luca bude jedním ze super trenérů na našich HB a DM HOCKEY SKILLS WEEKS- ITALY 2023,“ komentuje prezident společnosti Jiří Irlbek.

Více informací o Lucovi naleznete na: www.eliteprospects.com

Giancarlo Todesco

Giancarlo je italský trenér s 18letou zkušeností v mládežnických hokejových klubech v Itálii. Aktuálně trénuje v klubu CALDARO KALTERN – Italy.
„Giancarlo je super pozitivní trenér pro mladé hráče. Skvěle trénuje obránce i útočníky v technice bruslení a stickhandling. Velmi dobrý je na off-ice tréninky, které jsou nedílnou součástí všech kempů, které pořádáme. Jsme velmi rádi, že Gianci povede děti na našich HB a DM HOCKEY SKILLS WEEKS – ITALY 2023,“ doplňuje o Giancarlovi Jiří Irlbek.

Mohlo by vás také zajímat