Hockey Bunnies

Kemp BENEŠOV

Letní hokejová škola v Benešově

Dobrý den,  vážení sportovní přátelé, rodiče a děti,
dovolte mi vás pozvat, na další ročník naší letní hokejové školy HOCKEY BUNNIES, která se bude konat na zimním stadionu v Benešově v roce 2023 pod názvem DM HIGH LEVEL SKILLS CAMP. V roce 2023 bude hostit náš hokejový kemp město Benešov nedaleko Prahy. Začínáme šestý ročník našich kempů v České Republice.
Pestrý a účinný program, který děti absolvují, hlavní profesionální trenéři, kteří se o Vaše hráče perfektně postarají po celou dobu kempu a spousta tréninků, zábavy a přátelství. To je hlavním cílem naší letní hokejové školy v Benešově.

Letošní ročník bude opravdu plný skvělých trenérů z České Republiky.“K úspěchu vede mnoho cest a náš DM HIGH LEVEL SKILLS CAMP 2023
určitě může ukázat některý ze směrů, který může pomoci vašim hráčům v postupu v jejich kariéře. Naši odborníci vám nebudou tvrdit, že jejich pohled na věc je jediný správný, ale budou se snažit předat vám maximum z vlastních znalostí a zkušeností, které doposud ve svých hráčských a trenérských karierách načerpali.
I tento rok jsme pro vás připravili spoustu zábavy, tvrdých tréninků a kompenzačních cvičení, nebude chybět mentální koučink pro skupiny, ale i jednotlivce na naší letní hokejové škole. Nebude chybět každý den regenerace v bazéně jako každý rok.

Místo: Zimní stadion Benešov – www.mszbenesov.cz
Datum: 3.7 – 7.7.2023 ( 5 TRÉNINKOVÝCH DNÍ) Ubytování: Hotel Zimní stadion Benešov – www.mszbenesov.cz
Strava: Restaurace Zimní stadion Benešov – www.mszbenesov.cz


Hráči na kempu: Kempu se mohou účastnit hráči bez omezení věku!
Hráči budou po příjezdu zařazeni do svých věkových skupin a budou trénovat společně ve skupině max. po 6 hráčích na 1 trenéra.
Moc dbáme na co možná největší individuální přístup k jednotlivci, jak na ledě, tak mimo něj.

Cena kempu s ubytováním a plnou penzí je: 11 300 KČ
V ceně kempu je zahrnuto: ubytování v hotelu na zimním stadionu, plná penze v restauraci na Zimním stadionu (snídaně, oběd, večeře, 2x svačina) tričko kempu, kšiltovka kempu + program kempu

Cena kempu bez ubytování a plnou penzí je: 8.800 KČ
V ceně kempu je zahrnuto: plná penze v restauraci na Zimním stadionu (oběd, večeře, 2x svačina). Tričko kempu, kšiltovka kempu, + program kempu

Hráči, kteří již byli na našich kempech v předchozích letech mají slevu 500 KČ, při registraci do 24.12.2022!!!!!
V případě vašeho zájmu účastnit se našeho kempu potřebujeme vyplnit přihlášku.

Jméno a příjmení, datum narození, velikost trička a dresu, pozici ve hře a kolik let hraju hokej. Poté bude váš hráč připsán na listinu účastníků letní hokejové školy Hockey Bunnies, DM HIGH LEVEL SKILLS CAMP v Benešově.

Platba bude provedena při příjezdu na hokejovou školu v hotovosti.

Program kempu

Hráči během kempu absolvují:
10 hodin na ledě (z toho 5 hodin tréninkové jednotky na ledě v Aj.)
10 hodin suché přípravy + JOGA ( z toho 5 hodin tréninkové jednotky v Aj.)
5 hodin SPORTHACKING COACHING(celostní přístup, týkající se duševní přípravy, výživy a regenerace)
3 hodiny rozbor videa (individuálních dovednosti jednotlivce.)

Zaměření kempu:
Náš kemp je zaměřen na zdokonalování jednotlivých částí těla a mysli hráče, jak na ledě, tak mimo něj. Klademe důraz na technické provedení cviků a jejich opakování do postupného vylepšení v rámci všech tréninků. Pracujeme na rozvíjení talentu a vůle všech hráčů ve všech programech našeho kempu. Zvyšujeme mentální a fyzickou odolnost hráče. Chceme aby hráči získali správné stravovací a tréninkové návyky. A neposlední řadě učíme děti k pokoře a vzájemnému přátelství, jak v tréninku tak samozřejmě i v osobním životě.

Trenéři kempu:

Daniel Malinovský – šéf trenér hokejového klubu HC Val di FIEMME (IT), specialista na techniku bruslení a individuální činnosti jednotlivce.
Dlouholetý trenér mládeže s 16 letou praxí v tomto oboru. Skills trenér italské reprezentace U 18 a U20.
Držitel licence pro hockey Canada powerskating and stickhandling by SEAN SKINNER. Bývalý profesionální hráč týmů: HC VERVA Litvínov a Quebeck Remparts (QMHL).

Robin Martínek skvělý mladý trenér, který se zaměřuje na skills dovednosti jednotlivce. Jako trenér a hráč působí v týmu SC KOLÍN.
Vynikající člověk a trenér s pozitivní myslí a chutí pracovat a předávat své zkušenosti mladým hráčům. S velkou radostí vítáme Robina v našich řadách a těšíme se společně na další krásný kemp.
Více informací o Robinovi naleznete www.eliteprospects.com 

Marek Sedlmajer – je mi obrovskou ctí na našem kempu přivítat specialistu na techniku bruslení pětinásobného mistra republiky v krasobruslení, několika násobného účastníka mistroství Evropy i světa. Na našem kempu se bude Marek věnovat zdokonalování bruslení a technice skluzu .Je nám nesmírnou ctí, že jsme se s Markem domluvili na další spolupráci.

Martin Veselý – český hokejový trenér mládeže působící v klubu HC SMÍCHOV v České Republice. Vynikající bývalý profesionální hráč, který působil i v evropských soutěžích především ve Francii a ČR. Trenér se specializací na techniku bruslení, techniku hole, přihrávku a správné provedení střelby.
Dále výborný trenér na off-ice přípravu, kterou společně s dalšími trenéry povede jako hlavní trenér. Jsem moc rád, že je Martin součástí DM HOCKEY SKILLS.
Jsme nesmírně rádi, že Martin bude jedním z trenérů na našem kempu DM HIGH LEVEL SKILLS CAMP2023.
Více informací o Martinovi naleznete www.eliteprospects.com 

Richard Stutz – český hokejový trenér s 10 letou praxí u dětí a mládeže v Německu a stále ještě profesionální hráč v Německém klubu HC Amber D. Před tím působil v HC Slavia Praha ČR,HC Most ČR, HC Braunlage D, Hc Hochstadt D. Velmi dobrý trenér pro obránce. Specialista na hru obránce, přihrávku a střelbu. Skvělý člověk do kabiny k dětem a také skvělý off-ice trenér na přípravu hráčů mimo led. Jsme moc rádi, že jsme se s Ríšou domluvili na další spolupráci.
Více informací o Richardovi naleznete www.eliteprospects.com 

Moc děkuji za přečtení naší pozvánky na naší Letní hokejovou školu pod názvem DM HIGH LEVEL SKILLS CAMP 2023. v případě vašeho zájmu, neváhejte poslat přihlašovací email na adresu: malina@hockeybunnies.cz.Budeme se moc těšit na setkání s vámi na našem kempu v Benešově

S úctou a přátelským pozdravem

Daniel Malinovský hlavní trenér a sportovní manager DM HOCKEY SKILLS.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

* Takto označené pole je povinné. Je nutno ho vyplnit.
Odesláním tohoto formuláře dávám souhlas ke zpracování mých osobních údajů dle zásad GDPR.

Mohlo by vás také zajímat