Hockey Bunnies

EASTER CCM PUNTO HOCKEY BUNNIES CUP 2023 FONDO – ITALY

2. ročník mezinárodního hokejového turnaje v italském FONDU

Dobrý den, vážení hokejoví příznivci,
Hockey Bunnies a DM Hockey Skills si vás dovolují pozvat na 2. ročník mezinárodního hokejového turnaje do italského Fonda.

Vzhledem k obrovským nárůstům cen, jak ledu, tak hotelů a jídla v Itálii, jsme nesmírně rádi, že můžeme uspořádat další ročník našeho turnaje v italském Fondu, kde nám hodně pomáhá místní comuna ve Fondu a i díky této podpoře může být turnaj organizován i tento rok, za to mu moc děkujeme a těšíme se na tento ročník.
Turnaj se bude konat na zimním stadionu ve Fondu na severu italských hor v průběhu měsíce DUBNA v roce 2023.
Více informací o místě, kde se turnaj bude konat naleznete na www.fondo.it

Stadion: Fondo Ice Arena.
Více na www.canyonriosass.it -Palasmeraldo.

Turnaj: Každý turnaj má své slavnostní zahájení, vystoupení krasobruslařek, nástupy týmů v ohnivé show, hymny účastníků turnaje. Čekají na vás dovednostní soutěže turnaje: rychlost na 1. kolo, střelba na přesnost, slalom s pukem a rychlost střelby. Na všechny hráče čeká spousta krásných cen, jak za nejlepšího hráče jednotlivých utkání, tak i celého turnaje. Vyhlašujeme také ALL STARS TEAM turnaje. Po celou dobu turnaje na vás čekají soutěže s maskotem Bunnieskem. Každý turnaj doprovází doprovodný program, tisknutí fotografií a prodej suvenýrů ve fan zóně turnaje. Skvělá ohnivá show na slavnostním zahájení. On-line reportáže z turnaje na webových stránkách po celou dobu turnaje + rozhovory s hráči nebo trenéry po každém zápase.

Úroveň turnaje AA+
Turnaj je vypsán pro tyto ročníky a pro maximálně 8-10 týmů.

Video Turnaje z Pinzola: https://mega.nz/#!ot5H1Yqa!fBnYjMgyfmM24SRSI9AQNbWTdqUUNHcUbCsH04gZVjU

Termín konání turnaje

31.3.-2.4.2023 ročníky 2010/2011, velké hřiště 3 x 12 minut
3.4.-5.4.2023 ročníky 2006/2007, velké hřiště 3 x 15 minut
7.4.-9.4.2023 ročníky 2012/2013, velké hřiště 3 x 12 minut
10.4.-12.4.2023 ročníky 2008/2009, velké hřiště 3 x 15 minut

31.3.-2.4.2023 ročníky 2010/2011,
velké hřiště 3 x 12 minut
3.4.-5.4.2023 ročníky 2006/2007,
velké hřiště 3 x 15 minut
7.4.-9.4.2023 ročníky 2012/2013,
velké hřiště 3 x 12 minut
10.4.-12.4.2023 ročníky 2008/2009,
velké hřiště 3 x 15 minut

Na turnaj budou osloveny nejlepší týmy z Itálie, poté týmy z České republiky, Slovenska, Polska, Běloruska, Švýcarska, Německa, Rakouska, Ruska, Finska, Švédska, Francie a jiné.
STARTOVNÉ za 1 hráče v týmu činí 120 EUR (70 EUR STARTOVNÉ + 50 EUR 5x STRAVA)
V ceně startovného pro 1 hráče je zahrnuto: 5 x jídlo na zimním stadionu po celou dobu turnaje. Občerstvení a vody do kabiny. Pronájem ledové plochy a garance min. 5 zápasů na turnaji. Zdravotník, rozhodčí, ceny na turnaj a skvělá organizace turnaje :-).
Každý hráč obdrží tašku turnaje s dárkem a upomínkovými předměty turnaje. Nejlepší brankář, útočník a obránce získá věcnou cenu, stejně tak ALL STARS TEAM TURNAJE. Věcné ceny obdrží také vítězové dovednostních soutěží. Oficiálním partnerem na věcné ceny turnaje je společnost CCM PUNTO HOCKEY ITALY a DM HOCKEY SKILLS.

Propozice turnaje EASTER CCM PUNTO HOCKEY BUNNIES CUP 2023

1. Hodnocení turnaje
1) počet bodů
2) vzájemná utkání
3) brankový rozdíl
4) větší počet vstřelených branek
5) los
6) v play-off při nerozhodném výsledku následují 3 trestná střílení na obou stranách

2. Ceny
– po každém utkání budou vyhlášeni nejlepší hráči zápasu (věcná cena)
– všechna družstva obdrží pohár, diplom a věcnou cenu
– mužstva na 1. až 3. místě obdrží pohár, medaile a věcnou cenu. Vítězové budou zapsáni na putovní pohár TURNAJŮ HOCKEY BUNNIES
– nejlepší brankář, obránce a útočník obdrží diplom, sošku a věcnou cenu
– ALL STARS TEAM obdrží sošku a věcnou cenu od společnosti CCM nebo DM HOCKEY SKILLS
– vítězové dovednostních soutěží obdrží sošku a věcnou cenu od společnosti CCM nebo DM HOCKEY SKILLS

3. Zdravotní služba
– zajišťuje pořadatel turnaje

4. Námitky
– veškeré námitky je nutné podat písemně do 15 minut po skončení utkání vedení turnaje spolu s vkladem 300 EUR. V případě uznání protestu bude vklad vrácen

5. Rozhodčí
– zajišťuje pořadatel turnaje

6. Dresy
– každé mužstvo musí mít dvě sady zápasových dresů a štulpen

7. Identifikace hráčů
– u zahraničních týmů cestovní pasy
– u domácích týmů platné registrační průkazy

8. Úprava ledu
– minihokej: po 2 odehraných zápasech, velké hřiště: po každém odehraném zápase

9. Startovné
– 120 EUR ZA JEDNOHO HRÁČE V TÝMU

10. Strava
– oběd a večeře bude podávána na zimním stadionu ve Fondu. Pro 1 trenéra obědy a večeře po dobu turnaje ZDARMA!!!

Cena za stravu je:
10 EUR oběd – oběd obsahuje: hlavní chod a přílohu formou bufetu, dezert a vodu
10 EUR večeře – večeře obsahuje: hlavní chod a přílohu formou bufetu, dezert a vodu
Zasláním přihlášky beru na vědomí, že každý člen/členka týmu nebo jednotlivý hráč startuje na akcích pořádaných společností DM HOCKEY SKILLS a SPORT PRO.CZ s.r.o., IČO: 248 10 584 na vlastní nebezpečí a riziko. Proto společnost SPORT PRO.CZ s.r.o. doporučuje jednotlivým členům se připojistit proti úrazu způsobeným sportovní činností.
Společnost má právo výběru týmů na turnaj. Zasláním přihlášky nebo startovného na účet společnosti nevzniká přihlášenému týmu automaticky nárok na přijetí na turnaj. Vždy proto čekejte na potvrzující email o přijetí na turnaj, který pořádá nebo spolupořádá společnost.

Ubytování:
Hotel Milano***
Krásný hotel vzdálený 800 metrů od zimního stadionu ve Fondu. Každý pokoj má vlastní televizi, wifi připojení, fén. V hotelu se nachází hrací místo pro děti, promítací místnost, bar pro hosty, posilovna, konferenční sál pro meeting. K hotelu náleží velká zahrada s terasou. Parkování pro hosty je zdarma. Hotel prošel v roce 2017 kompletní rekonstrukcí za zhruba 7 milionů EUR.
Cena za ubytování je:
45 EUR – za jednu noc se snídaní formou bohatého bufetu ve čtyřlůžkovém pokoji.
50 EUR – za jednu noc se snídaní formou bohatého bufetu ve třílůžkovém pokoji.
55 EUR – za jednu noc se snídaní formou bohatého bufetu ve dvoulůžkovém pokoji.
68 EUR – za jednu noc se snídaní formou bohatého bufetu v jednolůžkovém pokoji.
Více informací o hotelu naleznete na stránkách www.fondazioneatm.it

Hotel Lady Maria wellness a resort ***
Velmi pěkný hotel ve středu villaggio Fondo v blízkosti 1000 metrů od zimního stadionu ve Fondo. Velmi krásné pokoje a wellness je srdce tohoto hotelu ve Fondo.
KDE POHODA SPLÝVÁ S HORAMI… Lady Maria: vaše oáza klidu v srdci Trentina. Klid v centru Borgo d’Anaunia, v bezprostřední blízkosti okouzlujícího jezera Smeraldo a kaňonů Val di Non. Zde se dovolená změní ve skutečně příjemnou a krásnou.
Cena za ubytování je:
57 EUR – za jednu noc se snídaní formou bohatého bufetu.
Více informací o hotelu naleznete na webových stránkách www.ladymariahotel.com

Hotel Parco Pineta Cavareno***
Velmi pěkný rodinný hotel 5 minut autem od zimního stadionu ve vesničce Cavareno. Hotel nabízí pokoje pro maximálně 30 osob. Hotel disponuje skvělou italskou a indickou kuchyní. Nedaleko hotelu je rozsáhlý park a hřiště pro děti. Parkování je u hotelu pro účastníky turnaje zdarma.
Cena za ubytování je:
47 EUR – za jednu noc se snídaní formou bohatého bufetu.
Více informací o hotelu naleznete na webových stránkách www.hotelparcopineta.com

V ceně za ubytování není zahrnuta city tax města Fondo 2 EUR na osobu starší 14 let za 1 noc. Poplatek CITY TAX se platí poslední den odjezdu na recepci v hotelu.

Platby na turnaji

Veškeré platby za ubytování, stravu a startovné za hráče se platí první den příjezdu na turnaj. V kanceláři ředitele turnaje, v hotovosti a v měně EUR.
Pro rezervaci hotelu a stravy kontaktujte ředitele turnaje Daniela Malinovského.
Vedení turnaje neakceptuje ubytování v jiných ubytovacích zařízeních, než v partnerských hotelech turnaje, které nám poskytly ty nejlepší možné ceny a služby pro naše hráče a rodiče, kteří se budou účastnit našeho turnaje v krásném prostředí Canion de Fondo.

Bankovní spojení EUR účet:
IBAN: CZ35 0600 0000 0002 4609 9928
NAME CONTO: Lucie Peterková

V případě vašeho zájmu účastnit se našeho mezinárodního turnaje nás neváhejte prosím kontaktovat. Nejpozději do 15.1.2023, však potřebujeme zaslat zálohu ve výši 250 EUR na účet. Po připsání peněz bude váš tým zapsán na list účastníků turnaje Easter CCM Punto Hockey Bunnies Cup 2022.
Zasláním přihlášky beru na vědomí, že každý člen/členka týmu nebo jednotlivý hráč startuje na akcích pořádaných společností SPORT PRO.CZ s.r.o., IČO: 248 10 584 na vlastní nebezpečí a riziko. Proto společnost SPORT PRO.CZ s.r.o. doporučuje jednotlivým členům se připojistit proti úrazu způsobeným sportovní činností.
Společnost má právo výběru týmů na turnaj. Zasláním přihlášky nebo startovného na účet společnosti nevzniká přihlášenému týmu automaticky nárok na přijetí na turnaj. Vždy proto čekejte na potvrzující email o přijetí na turnaj, který pořádá nebo spolupořádá společnost.
Děkujeme vám za přečtení naší pozvánky a těšíme se na setkání s vámi na našem mezinárodním hokejovém turnaji v italském Fondu. EASTER CCM PUNTO HOCKEY BUNNIES CUP 2023.

Přihláška na turnaj

Zasláním přihlášky beru na vědomí, že každý člen/členka týmu nebo jednotlivý hráč startuje na akcích pořádaných společností SPORT PRO.CZ s.r.o., IČO: 248 10 584 na vlastní nebezpečí a riziko. Proto společnost SPORT PRO.CZ s.r.o. doporučuje jednotlivým členům se připojistit proti úrazu způsobeným sportovní činností.

Společnost má právo výběru týmů na turnaj. Zasláním přihlášky nebo startovného na účet společnosti nevzniká přihlášenému týmu automaticky nárok na přijetí na turnaj. Vždy proto čekejte na potvrzující email o přijetí na turnaj, který pořádá nebo spolupořádá společnost.

Podepsáním a zasláním přihlášky potvrzuji, že jsem byl seznámen a souhlasím s tímto:

  1. Společnosti SPORT PRO.CZ s.r.o., IČO: 248 10 584 nevzniká povinnost uhrazení veškerých nákladů týmů/klubů/selektů přihlášených na daný turnaj, pokud tento daný turnaj nebo jeho část bude zrušen/zrušena vinnou 3. stran.
  2. Společnost SPORT PRO.CZ s.r.o., IČO: 248 10 584 bude po 3. stranách vymáhat veškeré náklady spojené s tímto daným turnajem.

* Takto označené pole je povinné. Je nutno ho vyplnit.
Odesláním tohoto formuláře dávám souhlas ke zpracování mých osobních údajů dle zásad GDPR.

Mohlo by vás také zajímat