Česky Anglicky Rusky Francouzsky

Reklamní spolupráce

Dobrý den,dovolujeme si Vám nabídnout reklamní spolupráci s hokejovým týmem Hockey Bunnies, který se zabývá výchovou mladých hráčů ledního hokeje. Soustředíme se na individuální přístup k jednotlivým hráčů, kteří navštěvují naše intenzivní kurzy, modelové zápasy, turnaje letní hokejové školy a další námi pořádané akce. Náš tým organizuje spousty akcí, mezinárodní hokejové turnaje pro mládež, letní hokejové školy, víkendové kempy střelců, výjezdy hráčů na hokejové turnaje do zahraničí (Kanada, Švédsko, Madarsko, Finsko, Slovensko). Zařizujeme přípravné kempy pro talentované hokejisty do nejvyšších evropských soutěží a do Kanady. Myslíme si, že můžeme Vaší firmu kvalitně zviditelnit a prezentovat naší hokejovým týmem Hockey Bunnies.

Kde může být Vaše reklama:

Základem je reklamní místo na našich webových stránkách, denně naše stránky navštíví zhruba 500 lidí. Dále pak nabízíme reklamní místo na našich dresech, stulpnách, návlecích na kalhotech,samolepa na helmách Hockey Bunnies atd. Dalším vhodným místem jsou firemní automobily, které jsou polepeny reklamou se sponzory a partnery klubu.Prezentace Vaší firmy na mezinárodních turnajích. Název turnaje po Vaší firmě, drez maskota se sponzory,rozhlasové spoty na turnaji a v rádiu v období pořádaného turnaje, buletiny, prezentace firmy na turnaji (stánek, bannery, letáky, nabízíme veškerou prezentaci a prodejní místo na všech turnajích, které pořádáme.

Děkujeme za Váš čas stráveným nad přečtením našeho dopisu a naší nabídky ke spolupráci s naším hokejovým týmem Hockey Bunnies a věřím ve vzájemnou spolupráci.

S přátelským pozdravem Jiří Irlbek

mobil: +420 775 55 85 18
pevná linka: +420 251 56 41 59
e-mail: hockeybunnies@hockeybunnies.cz

Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner