česky rusky

První zápas prohra 6:3 se Slovanem Bratislava

TIGER CUP 2016

zapas_tygers1První zápas prohra 6:3 se Slovanem Bratislava no spíš s výborným gólmanem.Od 18 hodin hrajeme proti Viena Tigers

Druhý zápas na turnaji a výhra nad Vienna Tigers

TIGER CUP 2016

zapas_tygersDruhý zápas na turnaji a výhra nad Vienna Tigers 10:3.Po zlepšeném výkonu jsme zaslouženě vyhráli.Zítra nás čeká Mannheim.Tak držte palce dnes už jenom hospůdky.Hezký večer všem…

Krásný zápas proti Německému Mannheimu

TIGER CUP 2016
zapas_Mannheim

Krásný zápas proti Německému Mannheimu výhra 8:3 a velká pochvala všem klukům za super bojovnost.Děkujeme a večer o finále s Duklou Jihlava,která ještě neprohráli a nedostali ani branku.Tak držte palec Hockey Bunnies.

Zakončení turnaje

vvDobré odpoledne všem,

děkujeme týmům, rodičům i dětem za účast na turnaji Hockey Bunnies cup 2016.

Výsledné pořadí týmů

1. Hockey Bunnies
2. SC Kolín
3. Dívčí hokej
4. JH Střelci
5. Hockey Tigers 55
6. Slavoj Zbraslav

Vítězové dovednostních soutěží
Slalom s pukem – Ivan Šaklein – Slavoj Zbraslav
Rychlost na 1 kolo – Sýkorová Karolína – Dívčí hokej
Střelba na přesnost – Jakub Štancl – Hockey Bunnies

Nejlepší útočník – Jakub Štancl, Hockey Bunnies
Nejlepší obránce – Šachl Petr, JH Střelci
Nejlepší brankář – Mrázek Vojtěch, SC Kolín

Zbraslav 0 : 11 SC Kolín

V první třetině se ujali vedení Sportovního hokeje, kteří po první třetině vedli 4:0. Hned na začátku přidal Kolín další branku a Zbraslav se dostala pod velký tlak, v němž nedokázala držet krok. Konec druhé třetiny 8:0 pro Kolín. V poslední třetině se hrál jednoznačný hokej a Kolín nakonec vítězí vysoce 11:0.IMG_4127

Střelci JH 1 : 6 Hockey Bunnies

IMG_5165V prvním nedělním zápase se utkali Střelci a hokejisté Bunnies. Do první půlky první třetiny se nedokázali hokejisté Střelců dostat ze své půlky. Ve druhé třetině se jim už podařilo párkrát ohrozit branku, ale na konci první třetiny stejně prohrávali 0:2. Bunnies byl v plné síle a koncentraci i proto Bunnies vedl po dvou třetinách 3:0. Třetí třetina byla již více vyrovnaná a šance se tvořily na obou stranách. Ve výsledku z toho těžil více Bunnies a tak hladce vyhrál 6:1.

Hockey Tigers 0 : 6 SC Kolín

IMG_5347V 10. minutě padl první gól do brány Tygrů a Kolín tím pádem otevírá skóre na 1:0. Tygři v přesilovce dostávají Kolín pod tlak, ale branku se jim nedaří dát. Ve druhé třetině Kolín rychle odskakuje o další dvě branky a Tygři jsou opařeni a přestává se jim dařit kombinace. Tygři mají další šanci v podobě přesilovky, ale opět bez výsledku naopak při oslabení se Kolínu podaří vstřelit další branku. Konec druhé třetiny 0:5. Čtyři minuty do konce upravuje skóre Kolín na konečný výsledek 6:0 pro Kolín.

Slavoj Zbraslav 1 : 3 JH Střelci

IMG_5254Utkání otevírá tým JH Střelci vstřelením 1. branky. Zbraslav odpovídá vzápětí a vyrovnává na 1:1. Poté jsou vyloučeni dva hráči. Na každé straně po jednom za hrubost. Při hře 4 na 4 však branka nepadne. Stav po první třetině 1:1. Druhá třetina začíná vstřelením branky opět od Střelců a ti jdou opět do vedení. V 16. minutě přidávají Střelci další branku a vedou 3:1. Poté dochází k častým přerušením a spousty vyloučení. Ovšem přesilovek se nedaří využít ani jednomu týmu a tak končí utkání 3:1 pro Střelce. Jinak krásné utkání.

SC Kolín 2 : 4 Hockey Bunnies

IMG_5161Utkání otevřel tým Hockey Bunnies v 2:30 a další branku přidal v sedmé minutě. Téměř vzápětí dal naději Kolínu vstřelená branka na 2:1. Poté se hrál rychlý hokej nahoru a dolu. Ovšem z hektického tempa těžil opět Hockey Bunnies, který si své vítězství pojistil ve třetí třetině, kdy odskočil Kolínu opět o dvě branky. 4:2 pro Hockey Bunnies

Dívčí hokej 1 : 1 Jindřichův Hradec Střelci

IMG_4916Pátý zápas dnešního dne se hrál velmi vyrovnaně. V sedmé minutě byl vyloučen hráč z Jindřichova Hradce a tým Dívek přesilovku nevyužil. Velmi vyrovnané utkání se hrálo i celou druhou třetinu, kdy skóre bylo stále 0:0. V poslední třetině se do vedení dostává tým Dívek. Dívky dlouho vedou, ale poté přijde přísné vyloučení a Střelci si berou oddechový čas. Střelci sice přesilovku nevyužili, ale 50 s před koncem srovnávají na 1:1.

HC Zbraslav 0 : 12 Hockey Bunnies

IMG_4828Po celou dobu první třetiny se hrálo v obraném pásmu Zbraslavi, která prohrála první třetinu 0:3. Hned v úvodu Bunnies nastoupil ve velkém tempu a přidal další 3 branky. 6:0 pro Bunnies. Zbraslavi se nedaří využít ani vlastní přesilovky a tak prohrává na konci druhé třetiny 0:8. Poslední třetina začala velmi rychle. Hrálo se 4 a půl minuty bez přerušení. Nakonec rozhodčí pískl, což znamenalo gól pro Bunnies. 9:0. Poté si Zbraslav vytvořila pár šancí při přesilovce, ale branku vstřelit nedokázala. Nakonec Zbraslav prohrála vysoce 12:0.

Hockey Tigers 55 0 : 3 JH Střelci

IMG_4568V první třetině byl boj vyrovnaný, ale před koncem první třetiny Střelci prolomili ledy a vedli 1:0. Ve druhé třetině jsme viděli spousty nepřesností a faulů, které brzdily tempo zápasu. Třetí třetina byla ve znamení Střelců, kteří využili přesilovky a zvítězili 3:0.

Dívčí hokej 1 : 2 SC Kolín

IMG_4316Na bojišti se utkal Kolín a Dívčí hokej. Nejdříve se Kolínu nepodařilo využít přesilovku, ale vzápětí skórovali na 1:0. Holky to nenechaly jen tak a do konce druhé třetiny vyrovnaly na 1:1. Poslední třetina byla velice vyrovnaná, ale štěstí stálo na straně Kolína, který dokázal vstřelit branku na 2:1. Holky zkoušely hrát ještě poslední minutu a půl bez brankáře v šesti, ale vyrovnat se jim už nepodařilo. 2:1 pro Kolín

Hockey Tigers 2 : 1 Zbraslav

IMG_4103V první třetině udělala Zbraslav chybu, když měla na ledě o jednoho hráče více. Tuto chybu však Tygři nepotrestali a tak skončila první třetina 0:0. První branka padla v 18. minutě tohoto utkání, kdy se povedlo v oslabení skórovat týmu Tygrů. Ve druhé třetině se podařilo Tygrům přidat ještě jednu branku a vedli 2:0. Ve třetí třetině začali hráči Zbraslavi lépe bruslit a srovnali hru. Ale ani v přesilovce se jim branku nepodařilo vstřelit. Nakonec se však dočkali a snížili na 1:2 a tak také skončil zápas.

Dovednostní soutěže

IMG_4003I letos se konaly dovednostní soutěže ve třech kategoriích.

Výherci
Střelba na přesnost
Štancl Kuba

Slalom s pukem
Šaklein Ivan

Rychlost na 1 kolo
Sýkorová Karolína

Vítězům gratulujeme

HC Slavoj Zbraslav 0 : 3 Dívčí hokej

IMG_3687V 1. třetině otevírá skóre Dívčí hokej, když v 8. minutě se prosadí hráčka s číslem 43. Ve druhé třetině Zbraslav opět neubránila hráčku s číslem 43 a prohrává 0:2. V 17. minutě hrál dívčí hokej přesilovku, ale gól nevstřelily. Nakonec však dívčí hokej zvýšil na konci druhé třetiny na 3:0 a tak také utkání skončilo.

JH Střelci 1 : 2 HC Kolín

IMG_3216 druhý zápas se hrál ve vyrovnaném, ale rychlém tempu. Šance byly na obou stranách, ale nakonec se ujali vedení hokejisté Kolína, ale až ve druhé třetině. Ve třetí třetině Kolín prostřelil brankáře a vedl 2:0. Střelci bojovali a podařilo se jim snížit na 1:2. Na konci to Střelci zkoušeli i bez brankáře v šesti, ale vyrovnat se jim nepodařilo.

Hockey Tigers 55 0 : 9 Hockey Bunnies

IMG_2766Dnešní turnaj zahájily týmy Hockey bunnies a hockey tigers. První třetina byla velmi vyrovnaná, ale do vedení se nakonec dostali hokejisté Bunnies. Ve druhé třetině nedokázali tygři udržet krok a začaly rychle ztrácet. Ve třetí třetině si tygři už neškrtli a prohráli vysoce 0:9.

Zahájení turnaje

IMG_3974Dobrý den všem,
všechny Vás vítáme na další mezinárodním turnaji Hockey Bunnies cup 2016 ročníku 2005/2006.
Přejeme Vám hodně pohody a aby se Vám zde líbilo.

Zakončení turnaje

IMG_2595Děkuje všem za účast na mezinárodním turnaji Hockey Bunnies 2016. Doufáme, že jste si turnaj užili!!!

Závěrečné umístění týmů:

1. Uherský Ostroh
2. HC Náchod
3. HC Orlová
4. HC Střelci JH
5. MH KM SKalica
6. HC Slovan Bratislava Modří
7. Podhale Nowy Targ
8. HC Slavoj Zbraslav
9. Dívčí hokej
10. HC SLovan Bratislava Bílí

Nejlepší útočník
Uherský Ostroh – Adam Dobřecký
Nejlepší obránce
Adam Blažek
Nejlepší brankář
HC Orlová – David Turoň

Vítězům gratulujeme

All stars team

IMG_2602Uherský Ostroh
Adam Dobřecký

HC Náchod
Pavlína Malinová

HC Střelci JH
Adam Čáp

HC Orlová
Jakub Littner

MH KM SKalica
Matias Kovalovský

Finále Ostroh 3 : 2 Náchod

IMG_1260Ostroh nepodcenil Náchod a dobře se připravil, i když první třetina byla vyrovnaná, Ostroh dokázal prostřelit gólmana Medvědů 3x za sebou. Ve druhé třetině se dokázal prosadit jen Náchod a přiblížil se Ostrohu na 3:1. Po proměněném nájezdu Medvědů se Ostroh dostal pod tlak, ale Ostroh dokázal udržet jedno gólové vedení 3:2. Finále napínavé jak má být.

Dovednostní soutěže

IMG_2600IMG_2574Proběhly dovednostní soutěže v disciplínách:
Slalom s pukem
Rychlost na 1 kolo
Střelba na přesnost

Výherci:
Slalom s pukem – Adam Korbez
Rychlost na 1 kolo – Adam Dobřecký
Střelba na přesnost – Rostislav Krhánek

Děkujeme všem zúčastněným a gratulujeme vítězům

Zbraslav : Skalica 8:5.

IMG_2346Přesto, že bylo utkání vyrovnané, do vedení se první dostala Skalica. Ve druhé třetině Skalica začala více být na puku a hlídala si náskok. Nakonec vyhrála 8:5.

Novy Targ : Slovan Bratislava Modrá

Slovan se hned ujal vedení a prbní třetinu vyhrál 3:1. Ve druhé třetině se Targ lehce zvednul, ale přesto po dvou třetinách prohrával 5:2. Konečný stav 10:3 pro Slovan.IMG_2269

Slovan Bratislava : Zbraslav 8:5

IMG_2116Utkání plné šancí a krásných akcí. Boj o každý puk. Po první třetině ale vede Slovan 2:1. Během utkání se začala projevovat únava Zbraslavi, která podlehla 5:8.

Sklalica : Náchod 7:6

IMG_2037Velice vyrovnané utkání, kde se skóre přesouvalo z jedné strany na druhou, avšak vítěz je jen jeden a to Náchod. 7:6

Jindřichův Hradec : Orlová 9:8

IMG_1846Další velice vyrovnané utkání. Po první třetině byl stav utkání 4:4. Druhá třetina přinesla spousty krásných akcí a Jindřichův Hradec si vybojoval dvou brankové vedení. V poslední třetině Orlová zabrala, ale výsledek už nedokázala otočit. Konečný stav 9:8 pro Jindřichův Hradec.

HC Uherský ostroh : Slovan Bratislava „M“ 10 : 2

Ostroh potvrzuje svou neporaženost a začíná proti SBM 4:1. Ve druhé třetině navýšil Ostroh ještě o 4 góly a do třetí třetiny jde s velkým vedením, které si drží až do konce. Vítězí hladce 10:2.IMG_1728

HC Zbraslav : Podhale Nowy Targ

IMG_1619Zde se hrál vyrovnanější hokej, ale i tak se Targ dostal do dvougólového vedení. Ve druhé třetině padly dva góly na každé straně. Třetí třetina se více povedla Targu, který si odnesl vítězství 8:4.

Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner