4. 1.4   –  3.4.2016  ročníky   U9    2007/2008
  5. 8.4   – 10.4.2016 ročníky   U11  2005/2006

Přihlášky ZDE

CHRISTMAS BUNNIES CUP

prostredek-finDobrý den vážení přátelé, dovolte nám Vás pozvat na 11.ročník mezinárodního hokejového turnaje pro mládež CHRISTMAS BUNNIES CUP 2016.

1. Turnaj ročníků 2008/2009 v termínu 18.12-20.12.2016
  2. Turnaj ročníků 2006/2008 v termínu 21.12-23.12.2016
  3. Turnaj ročníků 2004/2005 v termínu 27.12-29.12.2016

TIGER CUP 2016

tiger_cup

Dobrý den vážení příznivci našeho klubu,dovolujeme si vás pozvat na mezinárodní velice dobře obsazený turnaj v Rakouském Sankt Poltenu.

Tturnaj probíhá ve dnech 15.4-17.4.2016, kterého se budeme účastnit pod hlavičkou Hockey Bunnies. Turnaj je obsazen velice kvalitními týmy z Evropy. Každý tým má garantováno odehrát minimálně 5 zápasu. Dále na hráče čekaji dovednostní soutěže a spousta krásných zážitků s novými kamarády.

Věříme ve vaší účast na mezinárodním turnaji pod hlavičkou týmu Hockey Bunnies.
S pozdravem a přáním úspěšného dne Daniel Malinovský

Propozice : ZDE

HC Slavoj Zbraslav – Vasas Budapešť – 1:5

IMG_8182První třetina byla vyrovnaná, více štěstí však měli budapešťští. Vasa 3x skóroval a vedla 3:0 po 1. třetině.

Druhou třetinu načala lépe Zbraslav, když Marek Maštalíř skóroval přesně umístěnou střelou. Stav 1:3 svítil na tabuli většinu času. Minutu před koncem chytil Filip Irlbek, brankář Zbraslavi, velkou šanci Budapešti a to hned 2x. Po 2. třetině byl stav 1:3.

Na začátku 3.třetiny skoroval Vasas. V 10 minutě 3.třetiny je stav utkaní 4:1. Zbraslavští bojovali ze všech sil, ale i přesto v 5. minutě  dostali branku. A tak stav utkání a výhra zápasu se pro Zbraslavské vzdalovala čím dál více. Konečný stav – 1:5

HC Frýdek-Místek – HC Topoľčany – 1:0

IMG_76943. den začaly týmy z Česka a Slovenska. První třetina se hrála ve třetině topoľčanských. Brankář Tomáš Pidych byl proti a zastavil všechny střely. Po první třetině byl stav 0:0.

Prvního gólu jsme se dočkali až ve 2. třetině. Matěj Kubiesa vstřelil gól z dorážky. Frýdečtí byli aktivnější a stále tlačili na obranu Topoľčan. Po 2. třetině byl stav 1:0.

První minuty třetí třetiny byly velmi vyrovnané, ale Frýdek se po několika minutách dostal do útočného pásma a soupeře z něj nepustil. I přes časté vyloučení Topoľčan se Frýdku nepodařilo zvýšit. Konečný stav byl 1:0.

Kobra 0:12 Raubichi

IMG_8739Od začátku druhého semifinále udávali tempo Raubichi z Běloruska, kteří pohodlně a zlehka zvítězili 12:0 a postoupili společně s týmy Střelců do finále Easter bunnies cupu 2015.

Střelci Jindřichův Hradec 7:1 Sparta

IMG_8436První semifinále začali lépe hokejisti střelců a po 1. periodě vedli 1:0. Ve druhé třetině začali lépe hokejisté Hradce a po během jedné minuty vsítili 2 branky. Do konce třetina inkasovala Sparta ještě jednou. Spartě se povedlo ještě snížit jednou brankou a stav na konci druhé třetiny končil 4:1. Třetí třetina přinesla bojovný hokej a do poloviny třetí třetiny zvýšili Střelci na 5:1. Do konce zápasu ještě střelci přidali 2 branky a upravili tak konečný stav na 7:1.

Vasas Budapešť 13:0 Topoľčany

IMG_8322Do utkání lépe vstoupili hráči Vasasu a po 1. třetině vedli už 5:0. Druhá třetina začala v opačném tempu a šancí bylo po skromnu, hra se kouskovala a vyloučených hráčů bylo víc než šancí. Nicméně stav zápasu po dvou třetinách byl 5:0 pro Vasas. Poslední třetina přinesla ještě 8 branek do sítě Topoľčan a tak je konečný stav upraven na 13:0 pro Vasas.

Slavoj Zbraslav 3:1 Frýdek Místek

IMG_8161Další utkání turnaje obstaraly týmy Slavoje a Frýdku. Velmi vyrovnané a kvalitní utkání, které začali lépe hráči Zbraslavi, které se ujal ve druhé třetině vedení 1:0. Ve 3. třetině však Frýdek srovnal. Nicméně v rozmezí 5-ti vteřin střelili hráči Slavoje další dvě branky a do konce zápasu si už vítězství podrželi. Konečný stav 3:1 pro Slavoj Zbraslav.

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ VIDEO

Vasas Budapešť 4:2 HC Jindřichův Hradec

IMG_8020Poslední zápas ve skupinách rozehrály týmy Vasasu a Jidnřichova Hradce o postuvou příčku zaručující postup o boj mezi čtyři nejlepší. Utkáni to bylo velice pěkné a bojovné. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. V utkání se ujali vedení hráči Střelců z Hradce. Po první třetině byl stav 1:0 pro Střelce. V úvodu druhého dějství skórovali opět hráči Vasasu a srovnali tak na 1:1. V následujícím oslabení se ujali vedení 2:1 borci z Budapešti. Do konce druhé třetiny padly ještě 3 góly a bylo rozhodnuto na konečný stav 4:2.

HC Sparta Praha 9:0 HC Topolčany

IMG_7996Ve třetím zápase druhého hracího dne turnaje Easter Bunnies Cup se střetly týmy Sparty a Topolčan. Utkání od počátku ovládli pražští hráči, kteří už po první třetině utkání vedli 4:0. Druhá třetina se ubírala tím samým kurzem jako ta první a Sparťani navýšili své vedení o další 3 góly. V poslední třetině už jen deklasovali své slovenské soupeře na konečných 9:0. Ocenění však patří hráčům Topolčan, kteří utkání nevzdali a bojovali do posledního dechu.

Frýdek Místek 1×5 Kobra Praha

IMG_7773Druhý duel dne začali na lépe hráči Kobry Praha a ujali se vedení. Mužstvo Frýdku bojovalo, hrál se vyrovnaná hokej, ale hráči Kobry udávaly temp utkání až do konečného zapískání rozhodčího.

Slavoj Zbraslav 0 x 5 HC Raubichi

IMG_7533Druhý den začal duelem Slavoje s Běloruským týmem HC Raubichi. Zápas byl do poloviny utkání vyrovnaná a stav byl 1:0 pro Raubiche. Poté se rozjel stroj na góly v podání Běloruského celku. Do konce zápasu opanovali ledovou plochu a zvýšili své vedení na 5:0.

HC Zbraslav – Střelci Jindřichův Hradec – 3:3

IMG_7012První gól padl minutu a půl před koncem třetiny, kdy skóroval Vítek Ledecký. První třetina dopadla lépe pro Jindřichův Hradec. Stav byl 0:1.

Ve druhé třetině srovnal na 1:1 Proša Godochkin. Na 2:1 zvýšil Marek Maštalíř. Zbraslavi ale vedení nevydrželo dlouho, protože skóroval Viktor kotalík, když prostřelil brankáře soupeře. Jenže minutu před koncem periody znovu branku vstřelil Marek Maštalíř a zvýšil na 3:2. Stav po 2. třetině byl 3:2.

První a vyrovnávací gól vstřelil Petr Šachl z dorážky. Do konce zápasu se již skóre neměnilo a konečný stav byl 3:3.

HC Topoľčany – HC Kobra Praha – 3:10

IMG_6876První třetina nám dala 3 góly. První gól dal Max Curran a o chvíli později přidal další Robin Palaščák a asistoval mu Tomáš Bartoň. Snížit se podařilo Darenovi Pätoprstému. Po 1. třetině byl stav 1:2.

Začátek první třetiny měla lepší Kobra, když branku vstřelil Tomáš Bartoň. Snížení se dočkali i Topoľčany, když z nájezdu snížil Nikolas Šimko. Na 2:4 dal znovu gól Max Curran. Na 2:5 zvýšil Robin Palaščák. Na 2:6 dal gól Tadeáš Leinweber, nahrával mu Tomáš Bartoň. Hattrick měl znovu Max Curran. Snížení zařídil Adam Škorec. Po druhé periodě byl stav 3:6.

Ve třetí třetině skóroval na 3:7 Tomáš Stenchlák. Osmý gól vstřelil Joshua Curran. Tomáš Bartoň byl střekcem dalšího gólu. Desátý gól vstřelil Stefan Judiak.
Konečný stav – 3:10.

HC Zbraslav – Vasas Budapest – 1:11

IMG_6695První gól padl ze samostatného nájezdu, kdy Marek Maštalíř ze strany prostřelil brankáře Maďarského týmu. Na druhé straně skóroval Kristóf Willi, také ze samostatného nájezdu. Po 1. třetině byl stav 1:1.

Ve druhé třetině se podařilo Budapešti zvýšit na 1:2 a to z hole Barnabáse Balasitse a asistoval mu Szöllösi Csaba. Další gól vstřelil Barnabás Antal. A na 1:4 se utrhl Máté Konya. Další branku vstřelila Regina Metzler.

Třetí třetina byla jednostranná. Ádan Hokky měl hattrick. Barnabás Antal si vystřílel také hattrick. Další gól vstřelil Marcell Balis. Konečný stav byl 1:11.

HC Frýdek-Místek – HC Topoľčany – 3:0

IMG_6509První minuty utkání Frýdek tlačil, ale ani jednou neevstřelil gól. Poté dostal jeden z topolčanských trest do konce utkání za naražení na hrazení. Frýdek však početní výhodu nevyužil. Po první třetině tedy stav nerozhodný – 0:0.

Prvního gólu jsme se dočkali až v 7. minutě třetí třetiny, kdy ujel Tomáš Gřunděl a asistoval mu Filip Kaleta. Další gól padl minutu před koncem třetiny, kdy gól vstřelil Jan Muroň, asistoval Matěj Kubiesa a Adéla Mičulková. Po druhé třetině byl stav 2:0.

Třetí třetina byla vyrovnaná, gól padl až 20 vteřin před koncem, když Adéla Mičulková vstřelila poslední gól na 3:0. Konečný stav – 3:0

HK Raubiči – HC Jindřichův Hradec – 1:1

IMG_6332První osmiminutovka byla nerozhodná a velmi vyrovnaná. Oba brankáři vychytali jasné gólovky. V první třetině jsme tedy neviděli žádný gól a stav byl 0:0.

Druhá třetina byla znovu třetina brankářů. Od první minuty 2. periody znovu nepadl gól. Hokej byl vyrovnaný, na obou stranách bylo po 13 střelách. Před koncem chytil tutovku Filip Punda, který měl po 2 třetinách stále čisté konto. Po 2. třetině byl stav 0:0.

Ve třetí třetině se první dočkali Raubiči, když vstřelil gól Herman Rusak a asistoval mu Uladzislau Savitski. Vyrovnání přislo o 35 sekund později z hole Pavla Valevatého. Další branka padla minutu před koncem utkání, ale nebyla uznána, protože střela byla tečována vysokou holí. Další branka již nepadla a konečný stav utkání byl 1:1.

HC Kobra Praha – HC Sparta Praha – 5:5

IMG_6047První zápas nám obstarali tradiční rivalové z Prahy. Tým Sparty, který bude obhajovat prvenství na tomto turnaji s týmem, který se zde představí poprvé. V prvních minutách jsme viděli dvě vyloučení. Ani jeden z týmů však nedal gól. Oba brankáři předvedli několik parádních zákroků. Gólu jsme se nedočkali, až v 7. minutě vstřelil branku Stefan Judiak z dorážky a bez asistence. 3 minuty před koncem dal gól Arkadij Brakov. Za dalších 30 sekund výstavně trefil branku Jan Kasanda a asistoval mu Daniel Jakab. Po první třetině byl stav 1:2 pro Spartu.

V čase 12:37 skóroval Richard Žemlička a asistoval mu Jan Marcín. Snížit na 2:3 vstřelil branku Eri k Babický, když dorazil střelu Maxe Currana. Po 2. třetině – 2:3.

V přesilovce dal gól Lukáš Brož. Sparta ještě navýšila vedení, jenže Kobra, přesněji Max Curran vstřelil gól. Na 4:4 dal Stefan Judiak. Po krásné akci obrátil Robin Palaščák a asistoval Tomáš Bartoň. Vyrovnání zařídil Saša Skuratov a přihrávku mu dal Alex Pírs. Konečný stav utkání – 5:5.

HOCKEY BUNNIES CUP 2015 – ROČNÍKY 2005/06

Vítame Vás u dalšího turnaje, který se koná ve Světlé nad Sázavou. Tentokrát se nám předvedou ročníky 2005 a 2006. Na turnaji je, kromě hokeje, bohatá tombola, stánek, ve kterém si můžete pořídit fotky ze zápasů a týmové fotky. Nově máte možnost si pořídit suvenýry v podobě knih o NHL, puků, skleniček a hrníčků. Sledujte naše reporty ze zápasů a zjistěte kdo dal gól, kdo na něj nahrál a který tým zvítězil.

TÝM HB

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE

VÍTĚZ EASTER BUNNIES CUPU 2015 ROČNÍKŮ 2007/2008 SE STÁVÁ:

EC VIENNA TIGERS!

DSC_2281

Druhou příčku obsadil tým ČERNÝCH VLKŮ – Rožnov pod Radhoštěm.

A třetí – bronzovou medaili vybojovali borci z HK Ružinov „white“.

Čtvtý skončil tým Dívčího hokeje.

Pátí skončili kluci ze Slavoje Zbraslav „white“

A na šestém místě skončil druhý tým Ružinova „red“.

VÍTĚZOVÉ DOVEDNOSTNÍCH SOUTĚŽÍ

V rychlosti na jedno kolo byl vítěz Alex Drábek z Rožnova pod Radhoštěm.

Ve střelbě na přesnost byl vítězem znovu Alex Drábek spolu s Lucou Bušinou a Lukasem Zachem.

Ve slalomu bez puku byla nejrychlejší Anna Billa.

Vítězům gratulujeme!

NEJLEPŠÍ HRÁČI TURNAJE

Nejlepším útočníkem se stal David Miklas z Rožnova pod Radhoštěm.

Nejlepším brankářem, v tomto případě brankářkou se stala Simona Hupková z Ružinova „white“.

Nejlepší obránce se stala také dívka – Anna Billa z EC Vienna Tigers.

HK Ružinov white – Dívčí hokej – 6:3

IMG_9802Start měly lepší holky z výběru Dívčího hokeje. Celou první třetinu si držely vedení 0:2. Na konci první třetiny byl stav 0:2.

Ružinov se ale nevzdal. Sice jednou inkasoval, ale tvrdě si vybojoval vyrovnání na 3:3.
Do konce třetiny Ružinov strhl vedení na svou stranu. Po 2. třetině byl stav 4:3.

Třetí třetina nám dala pouze 2 branky a obě byly ze strany Ružinova.

Nejlepší hráči:

Ružinov white – Branislav Fatýl

Dívčí hokej – Livia Nogová

HK Ružinov red – Vienna Tigers – 0:22

ruzinov vienLepší vstup do zápasu si Tigers přát nemohli, dali 2 rychlé góly a drželi vedení. V páté minutě ještě  přidali další branku a o další minutu později další.

Z vedení 0:4 se přes druhou třetinu stalo vedení 0:17. Po 2. třetině byl stav 0:17 pro Tigers.
Zápas byl tedy rozhodnut po 2. třetině.

Třetí třetina začala tak jako ta poslední skončila. Vídeň dala 2 rychlé góly. Další přidala a stav byl 0:20. Nakonec zápas skončil 0:22 pro Vídeň.

Vienna Tigers – Simon Raulic

Ružinov red – Adam Haronik

Dívčí hokej – Černí vlci – 2:15

cerni vlciPrvní třetina byla jednostranná záležitost. Vlci vstřelili sedm gólů a Dívčí hokej pouze jeden. Po první třetině byl stav 1:7.

Druhá třetina nám dala jen 2 góly. Vlci dali 2 góly po pěkných akcích. Po 2. třetině byl stav 9:1 a bylo téměř rozhodnuto.

Třetí třetina byla vyrovnaná, Vlci přidali 6 gólů, ale Dívčí hokej i přes množství šancí dal pouze jeden gól. Konečný stav byl – 2:15 pro Černé vlky, kteří dokázali

Černí vlci – Sebastian Žižka

Dívčí hokej – Melissa Mikulecká

Černí vlci – HK Ružinov red – 8:3

cerni_vlciPrvní půlka první třetiny byla velice vyrovnaná. Žádný gól nepadl, až do nájezdu, který Ružinov proměnil. Vlci ale vzápětí vyrovnali. Do konce třetiny ještě Vlci přidali gól. Konečný stav po 1. třetině – 2:1.

3 minuty od začátku 2. třetiny zvýšili Vlci o další gól na 3:1. Poté z dorážky na 4:1. Následně se podobným způsobem prosadili borci z Ružinova. Do konce třetiny se skóre neměnilo.

Ve třetí třetině vlci přidali další 4 góly. Ružinovským se podařilo pouze snížit a konečné skóre bylo 8:3.

Černí vlci – Ondřej Vik

Ružinov red – Janko Fisher

Dívčí hokej – Vienna Tigers – 5:11

divci hokej (2)První gól zápasu přisel hned po úvodu, kdy skóroval Dívčí hokej. Jenže vídeňští se nevzdali a třemi góly se dostali do vedení. Stav po 1. třetině 1:4.

Ihned po začátku třetiny se prosadili vídeňští. Dostali se do vedení 3:7. Toto vedení trvalo až do 13. minuty. V té měly dívky několik nájezdů, ale ani jeden neproměnily. Stav po 2. třetině – 9:3.

Ve třetí třetině padlo nejdříve po 2 gólech a konečný stav byl tedy 5:11