Česky Rusky Francouzsky

Blíží se CHRISTMAS BUNNIES CUP 2016!!!

Blíží se CHRISTMAS BUNNIES CUP 2016 nyní na zimním stadionu v Příbrami.
Čekají na vás dovednostní soutěže turnaje: rychlost na 1. kolo, střelba na přesnost, slalom s pukem.
Těšíme se na Vás!!!

hockeybunnies_christmas_upravene-pribram

HC Uherské Hradiště : Hockey Tigers 3 : 2

Summer Bunnies Cup 2016

V zápase Tigers proti Uherskému Hradišti otvírá skóre Hradiště a hned na to zvyšuje, ale od půlky třetiny se více projevovali Tigers a skóre po 1. třetině je vyrovnané 2:2.
Po dvou dost vyrovnaných minutách druhé třetiny se Tigers povedlo mít šest hráčů na ploše, ale přesilovku se nepodařilo Hradišti využít a tak je skóre neméně. I Tigers měli přesilovku, ale využít ji se též nepodařilo. V poslední minutě byl vyloučen hráč Tigers, ale gól do konce třetiny nepadl, skóre bylo pořád 2:2.
Dvě minuty po začátku 2 třetí třetiny se Hradiště dostalo do vedení. Tigers se znovu dostali do početní výhody, proměnit ji se nepodařilo. A minutu na to hrálo přesilovku Hradiště. Též gól nepadl.
Hradiště však udrželo vedení a vyhrálo 3:2.

HC Střelci Jindřichův Hradec : HC Hvězda Praha 9 : 0

Summer Bunnies Cup 2016

Hned v úvodu 1. třetiny se ujímá vedení team Střelci JH vstřelením branky. Ve 4. minutě hrála Hvězda Praha přesilovku, ale tu se jim využít nepodařilo a tedy skóre zůstalo stejné. Po skončení další přesilovky se teamu Střelci JH podařilo vstřelit rovnou 2 góly za sebou a 1. třetina skončila 3:0.
I druhá třetina nás nenudila, protože Střelci přidali další branku. V půly třetiny se vystřídali golmani Střelců. A do konce třetiny se žádná branka nedela.
Na začátku 3. třetiny Střelci zvýšili a poté využívají přesilovku a nakonec Střelci naposledy zvýšili v oslabení a uzavřeli zápas skórem 9:0.

HC Uherské Hradiště : HC Slavoj Zbraslav 8 : 5

Summer Bunnies Cup 2016

Turnaj zahájil boj  Zbraslavi a Uherského Hradiště. Uherské Hradiště nastoupilo do zápasu tvrdě a hned po 9 vteřinách skórovalo a o 20 sekund později střelilo druhou branku a tak si v první minutě udělalo 2-gólový náskok. Následujících 6 minut mnoho střel skončilo v golmanovi nebo v bránícím hráči. Poté se hradiště dostalo do hráčské nevýhody a hned poté znovu a toho už Zbraslav využila a přiblížila se Hradišti, na to však Hradiště reagovalo a znovu zvýšilo svůj náskok. Stav po  1. třetině 3:1.
Na začátku 2. třetiny projeli obranou dva  uherští útočníci a využili situace a znovu zvýšili vedení Hradiště. Zbraslav však nezaostala a po dvou hned za sebou opakujících breakcích, byl stav znovu napínavý 4:3. O 2 minuty později hradiště dobře umístilo dvě dobré střely a tak stav na konci druhé třetiny 6:3.
Třetí třetina začala hákem ze strany Zbraslavi, trest si odseděl David Hora, ale i přes trest Adam Jehlička dokázal prokličkovat obranou a snížit náskok Hradiště.  Hradiště však přidalo další gól a Zbraslavi ztížilo cestu. Zbraslav znovu využila své nevýhody a zase skórovala v oslabení . Ke konci Zbraslav zkusila odvolat golmana, ale skončilo to jen gólem Uherského Hradiště.
Konečný stav 8:5.

Stáž Francie

175110Máme za sebou první 11 denní stáž francouzských hráčů, která se konala ve dnech 15.6-25.6.2016 v Praze.
Hráči absolvovali 20 hodin na ledě a 20 hodin suché přípravy. Tréninky byly velmi pestré, zaměřené na techniku bruslení, práci s kotoučem, obratnost, sílu a dynamiku. Velký problém měli kluci z protažením, na kterém jsme hodně pracovali. Hráči velmi dobře pracovali a snažili se na obě pracovat, což bylo velmi pozitivní na celé stáži, kterou absolvovali.

Mezinárodní hokejová škola Příbram a Velké Popovice 2016

akce_2016_CZAkce 2016-ke stažení PDF
Těšíme se na Vás na našich hokejových školách v Příbrami a Velkých Popovicích. Máme poslední volná místa na našich Letních hokejových školách v případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat nebo se přihlásit na našem webu.

Těšíme se na Vaší účast Jiří Irlbek

Přihláška zde

První zápas prohra 6:3 se Slovanem Bratislava

TIGER CUP 2016

zapas_tygers1První zápas prohra 6:3 se Slovanem Bratislava no spíš s výborným gólmanem.Od 18 hodin hrajeme proti Viena Tigers

Druhý zápas na turnaji a výhra nad Vienna Tigers

TIGER CUP 2016

zapas_tygersDruhý zápas na turnaji a výhra nad Vienna Tigers 10:3.Po zlepšeném výkonu jsme zaslouženě vyhráli.Zítra nás čeká Mannheim.Tak držte palce dnes už jenom hospůdky.Hezký večer všem…

Krásný zápas proti Německému Mannheimu

TIGER CUP 2016
zapas_Mannheim

Krásný zápas proti Německému Mannheimu výhra 8:3 a velká pochvala všem klukům za super bojovnost.Děkujeme a večer o finále s Duklou Jihlava,která ještě neprohráli a nedostali ani branku.Tak držte palec Hockey Bunnies.

Zakončení turnaje

vvDobré odpoledne všem,

děkujeme týmům, rodičům i dětem za účast na turnaji Hockey Bunnies cup 2016.

Výsledné pořadí týmů

1. Hockey Bunnies
2. SC Kolín
3. Dívčí hokej
4. JH Střelci
5. Hockey Tigers 55
6. Slavoj Zbraslav

Vítězové dovednostních soutěží
Slalom s pukem – Ivan Šaklein – Slavoj Zbraslav
Rychlost na 1 kolo – Sýkorová Karolína – Dívčí hokej
Střelba na přesnost – Jakub Štancl – Hockey Bunnies

Nejlepší útočník – Jakub Štancl, Hockey Bunnies
Nejlepší obránce – Šachl Petr, JH Střelci
Nejlepší brankář – Mrázek Vojtěch, SC Kolín

Zbraslav 0 : 11 SC Kolín

V první třetině se ujali vedení Sportovního hokeje, kteří po první třetině vedli 4:0. Hned na začátku přidal Kolín další branku a Zbraslav se dostala pod velký tlak, v němž nedokázala držet krok. Konec druhé třetiny 8:0 pro Kolín. V poslední třetině se hrál jednoznačný hokej a Kolín nakonec vítězí vysoce 11:0.IMG_4127

Střelci JH 1 : 6 Hockey Bunnies

IMG_5165V prvním nedělním zápase se utkali Střelci a hokejisté Bunnies. Do první půlky první třetiny se nedokázali hokejisté Střelců dostat ze své půlky. Ve druhé třetině se jim už podařilo párkrát ohrozit branku, ale na konci první třetiny stejně prohrávali 0:2. Bunnies byl v plné síle a koncentraci i proto Bunnies vedl po dvou třetinách 3:0. Třetí třetina byla již více vyrovnaná a šance se tvořily na obou stranách. Ve výsledku z toho těžil více Bunnies a tak hladce vyhrál 6:1.

Hockey Tigers 0 : 6 SC Kolín

IMG_5347V 10. minutě padl první gól do brány Tygrů a Kolín tím pádem otevírá skóre na 1:0. Tygři v přesilovce dostávají Kolín pod tlak, ale branku se jim nedaří dát. Ve druhé třetině Kolín rychle odskakuje o další dvě branky a Tygři jsou opařeni a přestává se jim dařit kombinace. Tygři mají další šanci v podobě přesilovky, ale opět bez výsledku naopak při oslabení se Kolínu podaří vstřelit další branku. Konec druhé třetiny 0:5. Čtyři minuty do konce upravuje skóre Kolín na konečný výsledek 6:0 pro Kolín.

Slavoj Zbraslav 1 : 3 JH Střelci

IMG_5254Utkání otevírá tým JH Střelci vstřelením 1. branky. Zbraslav odpovídá vzápětí a vyrovnává na 1:1. Poté jsou vyloučeni dva hráči. Na každé straně po jednom za hrubost. Při hře 4 na 4 však branka nepadne. Stav po první třetině 1:1. Druhá třetina začíná vstřelením branky opět od Střelců a ti jdou opět do vedení. V 16. minutě přidávají Střelci další branku a vedou 3:1. Poté dochází k častým přerušením a spousty vyloučení. Ovšem přesilovek se nedaří využít ani jednomu týmu a tak končí utkání 3:1 pro Střelce. Jinak krásné utkání.

SC Kolín 2 : 4 Hockey Bunnies

IMG_5161Utkání otevřel tým Hockey Bunnies v 2:30 a další branku přidal v sedmé minutě. Téměř vzápětí dal naději Kolínu vstřelená branka na 2:1. Poté se hrál rychlý hokej nahoru a dolu. Ovšem z hektického tempa těžil opět Hockey Bunnies, který si své vítězství pojistil ve třetí třetině, kdy odskočil Kolínu opět o dvě branky. 4:2 pro Hockey Bunnies

Dívčí hokej 1 : 1 Jindřichův Hradec Střelci

IMG_4916Pátý zápas dnešního dne se hrál velmi vyrovnaně. V sedmé minutě byl vyloučen hráč z Jindřichova Hradce a tým Dívek přesilovku nevyužil. Velmi vyrovnané utkání se hrálo i celou druhou třetinu, kdy skóre bylo stále 0:0. V poslední třetině se do vedení dostává tým Dívek. Dívky dlouho vedou, ale poté přijde přísné vyloučení a Střelci si berou oddechový čas. Střelci sice přesilovku nevyužili, ale 50 s před koncem srovnávají na 1:1.

HC Zbraslav 0 : 12 Hockey Bunnies

IMG_4828Po celou dobu první třetiny se hrálo v obraném pásmu Zbraslavi, která prohrála první třetinu 0:3. Hned v úvodu Bunnies nastoupil ve velkém tempu a přidal další 3 branky. 6:0 pro Bunnies. Zbraslavi se nedaří využít ani vlastní přesilovky a tak prohrává na konci druhé třetiny 0:8. Poslední třetina začala velmi rychle. Hrálo se 4 a půl minuty bez přerušení. Nakonec rozhodčí pískl, což znamenalo gól pro Bunnies. 9:0. Poté si Zbraslav vytvořila pár šancí při přesilovce, ale branku vstřelit nedokázala. Nakonec Zbraslav prohrála vysoce 12:0.

Hockey Tigers 55 0 : 3 JH Střelci

IMG_4568V první třetině byl boj vyrovnaný, ale před koncem první třetiny Střelci prolomili ledy a vedli 1:0. Ve druhé třetině jsme viděli spousty nepřesností a faulů, které brzdily tempo zápasu. Třetí třetina byla ve znamení Střelců, kteří využili přesilovky a zvítězili 3:0.

Dívčí hokej 1 : 2 SC Kolín

IMG_4316Na bojišti se utkal Kolín a Dívčí hokej. Nejdříve se Kolínu nepodařilo využít přesilovku, ale vzápětí skórovali na 1:0. Holky to nenechaly jen tak a do konce druhé třetiny vyrovnaly na 1:1. Poslední třetina byla velice vyrovnaná, ale štěstí stálo na straně Kolína, který dokázal vstřelit branku na 2:1. Holky zkoušely hrát ještě poslední minutu a půl bez brankáře v šesti, ale vyrovnat se jim už nepodařilo. 2:1 pro Kolín

Hockey Tigers 2 : 1 Zbraslav

IMG_4103V první třetině udělala Zbraslav chybu, když měla na ledě o jednoho hráče více. Tuto chybu však Tygři nepotrestali a tak skončila první třetina 0:0. První branka padla v 18. minutě tohoto utkání, kdy se povedlo v oslabení skórovat týmu Tygrů. Ve druhé třetině se podařilo Tygrům přidat ještě jednu branku a vedli 2:0. Ve třetí třetině začali hráči Zbraslavi lépe bruslit a srovnali hru. Ale ani v přesilovce se jim branku nepodařilo vstřelit. Nakonec se však dočkali a snížili na 1:2 a tak také skončil zápas.

Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner