Česky Rusky Francouzsky

Přihlášené týmy Itálie

Přihlášené týmy 1. INTERNATIONAL HOCKEY TOURNAMENT BUNNIES PINZOLO ICE CUP 2017

Ročník 2004/2005 – HC Val Rendena (ITÁLIE), Česká Lvíčata (ČR), Kony hokej Brno (ČR), HC Stadion Litoměřice (ČR), Bruck Ander Leitha (Rakousko), HC Oceláři Třinec (ČR), HC Střelci Jindřichův Hradec (ČR), HC Domažlice (ČR).

Ročník 2006/2007 – HC Val Rendena (ITÁLIE), HC Stadion Litoměřice (ČR), HC Brisk Team (ČR), MsHKM Žilina (SLOVENSKO), Hockey Merano (ITÁLIE), HC Vrchlabí (ČR), Hockey Bunnies (ČR), HS Prizma Riga (Lotyšsko).

Blíží se 1. INTERNATIONAL HOCKEY TOURNAMENT BUNNIES PINZOLO ICE CUP 2017!!!

logo_torneo vers.05 corradini_a

Dobrý den vážení přátelé, dovolte mi vás pozvat na 1. INTERNATIONAL HOCKEY TOURNAMENT BUNNIES PINZOLO ICE CUP 2017, který se bude konat v Itálii ve městě PINZOLO, které se nachází v oblasti TRENTO v severní části ITÁLIE na zimním stadionu PINZOLO ICE ARENA.
Těšíme se na Vás!!!

Blíží se EASTER BUNNIES CUP 2017!!!

Blíží se EASTER BUNNIES CUP 2017 na zimním stadionu v Příbrami.

6. Místo: TJ Rokycany

Tak a Chrismas Bunnies cup 2016 je za námi, děkujeme všem přítomným za krásnou atmosféru a těšíme na viděnou .

Speeders Bratislava : HC Milevsko ,,B“ 3:12

První třetina byla nakloněná Milevsko a vedlo 3:1. Ve druhé třetině se gólu dočkali oba týmy. Ve třetí třetině sse Milevsko zase odtrhlo a vyhrálo 3:12. Nejlepší hráči Speeders Bratislava: 20 Martin Laczki HC Milevsko ,,B“: 24 Marek Dušek

HC Berounští Medvědi : HC Slavoj Zbraslav11 :1

V první třetině medvědi přehráli Zbraslav 5:1. Ve druhé třetině medvědi pokračovali v tlaku. Beroun zvíšil své vedení i ve třetí třetina a odnesl si výhru 11:1. Nejlepší hráči : HC Berounští medvědi: 7 Tobiáš Hovorka  HC Slavoj Zbraslav: 2 Patrik Martínek

HC Milevsko ,,A“ : HC Berounští Medvědi 2:3

Celá první třetina byla velice napínavá a stav byl nerozhodný 1:1. Ve druhé třetině nepadl jediný gól. Třetí třetina opravdu zvedla všechny fanoušky ze židle a po zajímavém boji zápas skončil 2:3 pro medvědy.

Speeders Bratislava : TJ Rokycany 13:2

Po první třetině si Speeders nahnali náskok  4:0.  Ve druhé třetině kluci ze Slovenska svůj náskok zvýšili na 8:1.  Ve třetí třetině se též dařilo více Speeders. Konečný stav:13:2.

HC Slavoj Zbraslav : HC Milevsko ,,B“ 8 : 0

První třetina byla vyrovnaná, ale víc šancí proměnila Zbraslav.  Ve druhé třetině padly tři góly do branky Milevska. V poslední třetině si Zbraslav ujistila vítězství a vyhrála 8:0. Nejlepší hráč: HC Slavoj Zbraslav: 19 Šimon Vymazal HC Milevsko ,,B“: 18 Adéla Kolihová

Speeders Bratislava : HC Berounští Medvědi 0 : 12

První třetina byla nakloněná pro Beroun a skóre je 0:3.  Medvědi se pustili s vervou i do druhé třetiny a přidali další čtyři góly. Ani třetí třetina se neobešla bez gólu medvědů. Konečné skóre 12:0. Nejlepší hráči: Speeders Bratislava: 30 Oliver Ivaničko  HC Berounští Medvědi: 8 Jaroslav Makohus

HC Milevsko ,,A“ : TJ Rokycany 33 : 0

V první třtině Milevsko potvrzuje svoje prvenství a vyhrává třetinu 11:0. Milevsko nepolevuje a přidává deset gólů do sítě Rokycan. Milevsko si nakonec odnáší výhru 33:0. Nejlepší hráči: HC Milevsko ,,A“: 12 Matěj Pissnger TJ Rokycany: 30 David Filip

Speeders Bratislava 7:5 TJ Rokycany

První třetina byla vyrovnaná ale Rokycanům se podařilo dostat do dvougólového vedení. Speeders se nenechali utlačovat a dokázali vyrovnat. Ve třetí třetině Speeders dokázali skóre otočit. Konečný stav 7:5. Nejlepší hráči: Speeders Bratislava: 18 Tomáš hušek TJ Rokycany: 6 Elias Hušek

HC Slavoj Zbraslav : HC Milevsko ,,B“ 10:0

V první třetině se Zbraslav projevila a zajistila si pětigólový náskok. Druhá třetina byla o dost vyrovnanější a podařilo se skórovat jen jednou a to pro Zbraslav. Zbraslav své vedení udržela a vyhrála 10:0. Konečný stav 10:0. Nejlepší hráči: HC Slavoj Zbraslav: 4 Vojta Freiberg HC Milevsko ,,B“: 3 Honza Kahoun

Druhý Zápas (Sobota)

HC Milevsko ,,A“ proti TJ Rokycany

Milevsko nastoupilo na Rokycany vážně tvdě a už v první třetině si zajistilo desetigólové vedení. Druhá třetina zase patřila Milevsku a skóre 20:0 tomu jasně naznačuje. Ve třetí třetině se podařilo skórovat i Rokycanům, ale to rozjetý vlak Milevska nezastavilo. Konečný stav 31:1. Nejlepší hráči: HC Milevsko ,,A“: 10 Josef Mošovský  TJ Rokycany: 2 Andreas Adamec

HC Slavoj Zbraslav proti HC Berounští Medvědi

První třetina byla napínavá až do konce, fanoušci se ale gólu nedočkali. I druhá třetina diváky neochudila o fandění a padlo 5 gólů, ale víc jich bylo pro Zbraslav. 3:2 pro Zbraslav po druhé třetině. Ve třetí třetině se podařilo medvědům vyrovnat a byl to boj až do samotného konce, ale golmani podrželi oba týmy. Konečný stav 3:3. Nejlepší hráči: HC Slavoj Zbraslav:11 Tobiáš Martínek HC Berounští Medvědi: 14 Ota Michalovič

První Zápas (Sobota)

Hezké sobotní ráno všem, vítáme vás u druhého dne Christmas Bunnies Cupu 2016.

HC Berounští Medvědi proti Speeders Bratislava

První třetina byla jednoznačná a medvědi vedli 8:2. Ve druhé třetině jen navyšoval Beroun a stav po druhé třetině 12:2.  Ve třetí třetině medvědi nepřestáli polevovat a přidali dalších 7 gólů. Konečný stav 19:2. Nejlepší hráči: HC Berounští Medvědi: 9 Jakub Števo   Speeders Bratislava: 33 Josef Socha

HC Milevsko ,,B“ proti HC Milevsko ,,A“

Milevsko ,,A“ potvrdilo proč oni jsou A a v první třetině svoje soky nepustili k puku a stav byl 6:0. Ve druhé třetině A-čko pokračovalo v tlaku a přidalo dalších šest gólů. I ve třetí třetině A-čko tlačilo na pilu a odneslo si vítězství 0:19. Konečný stav 0:19.          Nejlepší hráči: HC Milevsko ,,A“: 11 Stanislav Barda HC Milevsko ,,B“ 2 Dominik Duchač

Pátý Zápas

Poslední zápas pátku si zahráli kluci Milevska ,,B“ a Rokycan. Po první třetině kluci nenechali fanoušky v klidu protože stav byl těsný 1:0. Ve druhé třetině též oba týmy nenechali golmani mrznout a oba týmy skórovali a stav byl 3:1 pro Milevsko. Třetí třetina byla dost zajímavá poté co Rokycany snížili na 3:2, ale kluci z Milevska zase přidali na 4:2. Toto skóre bylo konečné.

Čtvrtý zápas

Páteční odpoledne se hráči přestěhovali do malé haly a zde jako první nastoupily na plochu A Berounští Medvědi a Milevsko ,,A“ a na plochu B slovenští Speeders a pražská Zbraslav. Po první třetině je stav na ploše A vyrovnaný a na ploše B je úplný opak Zbraslav vede 5:1. Ve druhé třetina se stále neví kdo je na ploše A král stav je vyrovnaný 2:2 a na ploše B Zbraslav navýšila na 9:1. Třetí třetina konečně rozhodla o vítězi a ti jsou kluci z Milevska po výhře 4:2 a Zbraslav zase zvýšila na 15:2.

Třetí Zápas

Třetí zápas nepřinesl žádné nováčky na plochu A HC Milevsko ,,B“ a Speeders a plochu B obsadily TJ Rokycany a HC Berounští Medvědi.  Po první třetině jsme mohli na ploše A vyrovnaný hokej, ale dvou gólového vedení se ujalo Milevsko a na ploše B se znova medvědi pustili do svých soupeřů a po první třetině je hnali 6:0. Druhá třetina byla na obou stranách vyrovnaná po dvou gólech na ploše A a po góle na ploše B. Ve třetí třetině Speeders zaskočili Milevsko a zápas skončil plichtou 5:5  na druhé straně medvědi udrželi jsou pozici a porazili Rokycany 11:2.

Druhý Zápas

Ve druhém zápase se na ploše A představily Rokycany a tým Zbraslavi zůstal. Plocha B patřila Speeders a Milevsku ,,A“. První třetina na ploše A byla jednoznačná se stavem 6:0 pro Zbraslav a na ploše B se Milevsko projevilo opravdu důrazně a stav 0:12 o tom jasně svědčí. Druhá třetina zase skončila jednoznačně Zbraslav přidala další dva góly a Milevsko 7. Konečné skóre na ploše A 9:0 pro Zbraslav a na ploše B 27:0 pro Milevsko ,,A“.

První Zápas

Dobrý den, dámy a pánové, v 11:00 zahájili na plochu A týmy HC Slavoj Zbraslav a HC Milevsko ,,A“ a na ploše B HC Beroun a HC Milevsko ,,B“.  Po první třetině byl na obou stranách vyrovnaný na ploše A 1:1 a na  ploše B 2:1 pro Beroun. Druhá třetina na ploše A patřila Milevsku, které pokračovalo do třetí třetiny s dvougólovým náskokem a na ploše B byl souboj stále vyrovnaný a stav byl 6:4. Konec je tady, na ploše A vyhrálo Milevsko ,,A“ 6:1 a na ploše B Berounští medvědi 9:5.

Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner